cowboysew

  Промислова швейна машина з циліндричною платформою

dot  Промислова швейна машина для надважких матеріалів

dot Промислова швейна машина Біг-беги, GREIF, мішки МКР

dot  Машина човникового стібка зигзаг для важкі матеріали

dot  Спеціальна швейна машина з подовженою консоллю

dot  Промислова швейна машина з колонковою платформою

dot  Автоматична швейна машина для строп і ременів безпеки

dot  Автомат для різання стропи, канати та шкіряні ремені

dot  Запчастини для промислова швейна машина

dot  Зварювальний апарат гарячого повітря для надувний

dot  Автоматизовані робочі місця для шиття (замовлення)
Durkopp Adler 204-370


204-370 Швейна машина човникового стіжка для надважких матеріалів

Hightex 204-370- це промислова одноголкова машина, яку розробили спеціально для шиття важких і надважких виробів. До таких відносяться тканини для наметів, тентів, парашутів і так далі. Саме тому важливі функції і характеристики були поліпшені. Наприклад, довжина стіжка тепер досягає 14 міліметрів, а підйом лапки становить 20 міліметрів. Максимальна швидкість тут майже 800 об/хв. Це дозволяє прошивати тканини акуратно і рівно.

Так само машина оснащена транспортуючим голковідником. Унісонний транспортер не дозволить матеріалами просідати або ковзати під час шиття, так само це дозволить домогтися рівної і акуратною рядки. У даній серії застосовується тип змащування механізмів - крапельний.

Для відео натисніть ТУТ 1

Для відео натисніть ТУТ 2

Для відео натисніть ТУТ 3


Adler 204

204-370-XP 2-голкова швейна машина човникового стібка з унісонною подачею і великим хитним човником, для дуже товстих ниток, для декоративних і декоративних швів

Швидкість шиття - 400 об / хв
Тип платформи - плоска
Відстань між голками - 14 мм (стандарт)
Довжина стібка - 14 мм
Підйом лапки - 20 мм
Голки - DYx 3 # 24-26 (№160-280)
Нитка - №7, V415, Т-400, 1300dx3 або Аманн Serabraid нитка моделі t60 1400
Шнур - 1,2 мм-1,4 мм
Тип мастила - автоматична
Просування матеріалу - з потрійним (унісон) просуванням
Тип човника - збільшений хитний типу KSP-204N японського виробництва
Кількість голок - 2
Робоча зона - 320 х 185 мм

Виробництво - Китай
Автоматичні функції: пневматичний підйом лапки, закріпка, напрямна для середини шва, компенсаційна лапка, позиціонування голки
Застосування: для шиття функціональних і декоративних швів: шкіряні дивани, тканинні дивани, крісло, стілець, чохли для автомобільних сидінь, м'яких меблів, взуття, сідел, шкіряних виробів, автомобільної оббивки, оббивка морської, аерокосмічної оббивка, шкіряні сумки та інші високоякісні шкіряні вироби .
Прошивати матеріали: середні і важкі, такі як шкіра, вініл, синтетика, матеріали з різними просоченнями.


Juki TNU-243

7243 1-голкова швейна машина човникового стібка з плоскою платформою середньої довжини і великим хитним човником для шиття надважких матеріалів

Супертяжелая прямострочная машина челночного стежка HIGHTEX 7243 является копией хорошо зарекомендовавшей себя модели JUKI TNU-243 (отличие в увеличенной у 7243 длины платформы) и применяется для пошива особо тяжелых тканей, а также для шитья тентов, строп, многослойного брезента, стеклоткани с пропиткой, может использоваться в шорной промышленности. Номер иглы - 230.
Опыт продаж этой модели показал, что швейная машина HIGHTEX 7243, как и ее прототип Juki TNU243, с успехом используется для пошива изделий из широкого спектра особо-тяжелых материалов, седельных кож, при производстве строп, тентов, ряда узких операций при изготовлении спецодежды и пр. Уникальные по своим показателям характеристики этой сверх-тяжелой швейной машины не имеют аналогов в своей ценовой группе.
Машина швейная по супер-тяжелым тканям HIGHTEX 7243 оснащена большим колеблющимся японским челноком KSP-204N, что делает ненужным установку дополнительной муфты безопасности, имеющуюся у дорогих тяжелых машин с вращающимся челноком. Колеблющийся челнок не повреждается при стопорении машины. Шпуля увеличенного размера позволяет сократить количество перезаправок нити. Максимальный подъем лапки машин составляет 20 мм. Система продвижения материала нижней рейкой, верхней транспортирующей лапкой и отклоняющейся в направлении шитья иглой обеспечивает отличное качество пошива, отсутствие проскальзывания слоев друг относительно друга при шитье.

Для відео натисніть ТУТ


7243

7367 Прямострочна одноголкова машина з подвійне просування тканини - верхнє (крокуюча лапка), для текстильні стропи і машина Біг-беги, GREIF, мішки МКР

Ця модель оснащена збільшеним човником, стане незамінним помічником при обробці важких матеріалів (наприклад, стропа виготовлена з міцної синтетичної стропи).

Промислова швейна машина Hightex 7367 розроблялася для використання на по щільності матеріалах. Дану техніку з легкістю можна назвати універсальною: підходить для сточування машина Біг-беги, GREIF, мішки МКР, стропи вантажопідйомні (текстильні стропи), стяжні ремені, автовозные ремни, буксирувальний ремінь, матеріалів для оббивки меблів, для внутрішньої обробки салонів автомобілів і багато чого іншого.

Дана серія має подвійне просування тканини - верхнє (крокуюча лапка) і нижнє. На самій голові є важіль, за допомогою якого легко змінити хід лапок. Це, в свою чергу, запобігає пропуску стіжків особливо тоді, коли використовується метод накладання тканин.

Завдяки наявності автоматичної системи змащування механізмів Ви більше не витрачаєте свій дорогоцінний час на цю процедуру. Дана серія може ще мати маркування Hightex 7367, вона оснащена спеціальним пристроєм підйому лапки при переході на різні товщини тканин (метод накладення їх один на одного).


7273

7273ECO Одноигольная машина човникового стібка з важким матеріалами

Одноигольная машина човникового стібка з плоскою платформою з важким матеріалами HIGHTEX 7273ECO застосовується для пошиття шкіряних меблів, взуття, шкіргалантереї, технічного текстилю і т.д.
Прямостібкові машини з плоскою платформою HIGHTEX 7273ECO оснащені великим вагається човником. Для човників подібного типу захисна муфта не потрібно, тому що відсутня римск пошкодження човника при стопорении машини. Великий коливається човник з шпулею збільшеного розміру дозволяє скоротити кількість перезаправок нитки і при шиття використовувати нитки великої товщини, включаючи нитки №0 і 00. Номер голки - від 200 до 300.
Наявність на HIGHTEX 7273ECO двигуна тканини з синхронним просуванням матеріалу нижньої і верхньої рейкою знижує ціну в порівнянні з машинами потрійного просування, де в переміщенні матеріалу також бере участь голка. За рахунок цього важкі швейні машини HIGHTEX 7273ECO мають найдоступнішу ціну в своєму класі.

Для відео натисніть ТУТ 1

Для відео натисніть ТУТ 2


7243

7373ECO найбільш доступна за ціною швейна машина для надважких матеріалів

HIGHTEX 7373ECO Одноигольная швейна машина човникового стібка з нижнім і верхнім транспортом. найбільш доступна за ціною швейна машина і Використовується для супер-важких матеріалів.
Прямостібкові машини з плоскою платформою 7373ECO оснащені великим вагається човником. Для човників подібного типу захисна муфта не потрібно, тому що відсутня римск пошкодження човника при стопорении машини. Великий коливається човник з шпулею збільшеного розміру дозволяє скоротити кількість перезаправок нитки і при шиття використовувати нитки великої товщини, включаючи нитки №0 і 00. Номер голки - від 230 до 300.
Наявність на 7373ECO двигуна тканини з синхронним просуванням матеріалу нижньої і верхньої рейкою знижує ціну в порівнянні з машинами потрійного просування, де в переміщенні матеріалу також бере участь голка. За рахунок цього важкі швейні машини 7373ECO мають найдоступнішу ціну в своєму класі. Призначена для шиття сідел, такелажні строп, конвеєрних стрічок, ременів безпеки, строп, сумок, тентів, рюкзаків, простирадлом, конвеєрних перевантажувачів і т. П.

Для відео натисніть ТУТ 1

Для відео натисніть ТУТ 2


7204MD

204-102MD 2-голкова швейна машина човникового стібка з великим хитним човником, для дуже товстих ниток, для декоративних і декоративних швів

Двоголкові машини декоративних строчок HIGHTEX # 204-102MD застосовуються для пошиття шкіряних меблів, шкіргалантереї тощо Прототипом даної моделі є машина Durkopp Adler 204-104MD, при цьому близько 95% деталей взаємозамінні з машинами Durkopp 204.
Машина служить для сточування або прокладки декоративних швів на важких і особливо-тяжких тканинах. Зміна виду строчки проводиться заміною копірного диска.
Ця промислова машина може поставлятися з відстанню між голками 6 або 8 мм. Швейна машина декоративних строчок HIGHTEX # 204-102MD може працювати і в якості одноголкова. Це розширює набір можливих стібків, які машина може виконувати.
Особливостями конструкції цієї швейної машини по важким тканинам є човник що коливається типу KSP-204N, який дозволяє виконувати шиття товстими декоративними нитками. Застосування на швейних машинах коливається човника робить непотрібним установку додаткової муфти безпеки, яку мають деякі важкі швейні машини з обертовими човниками. Коливний човник не може бути пошкоджений ударом голки при перевантаженні (стопорении) машини і виникла в зв'язку з цим неузгодженості руху голки і човника. Човник типу KSP-204N спеціально розрахований для використання на важких машинах, а шпуля збільшеного розміру дозволяє скоротити кількість перезаправок нитки.
HIGHTEX # 204-102MD для шиття шкіри, дублянок, строп та інших виробів, спеціальні прямострочні швейні машини, використовувані при виробництві меблів (з подовженою платформою), а також рукавні й колонкові промислові швейні машини, які використовуються при виробництві взуття та шкіргалантереї.

Для відео натисніть ТУТ7221

728-15 Високошвидкісна 1-голкова швейна машина човникового стібка з унісонною подачею і великим човником з вертикальною віссю обертання

Прямострочна одноголкова машина 728 виконує стіжки човникового типу на важких матеріалах, таких як джинс, шкіра, оббивна, для автомобілів і так далі.

Сточуючи вироби з дуже щільних тканин, Ви можете бути впевнені, що вони будуть проходити рівно по робочій поверхні, за рахунок унісонного транспортера. Зубчаста рейка була вдосконалена, так що тепер вироби, які складені в декілька шарів не будуть просідати і ковзати.


7221

7221 Високошвидкісна 1-голкова швейна машина човникового стібка з унісонною подачею і великим човником з вертикальною віссю обертання

Прямострочна одноголкова машина 728 виконує стіжки човникового типу на важких матеріалах, таких як джинс, шкіра, оббивна, для автомобілів і так далі.

Сточуючи вироби з дуже щільних тканин, Ви можете бути впевнені, що вони будуть проходити рівно по робочій поверхні, за рахунок унісонного транспортера. Зубчаста рейка була вдосконалена, так що тепер вироби, які складені в декілька шарів не будуть просідати і ковзати.

Для відео натисніть ТУТ


7221

7245 Прямострочна одноголкова машина

Hightex 7245 відноситься до категорії промислових одноголкових машин човникового стіжка. Має автоматичну систему змащування механізмів, що, в свою чергу, позбавить Вас від постійного контролю рівня мастила в системі. Для сточування виробів із середніх тканин машина оснащена потрійним унісонним транспортером, що дозволяє тканині проходити по робочій поверхні рівно, вона не буде просідати або ковзати.

Якщо Вам необхідно прошити вироби, які складені в кілька шарів, то сміливо приступайте до цього заняття! Адже високий хід крокуючої лапки (до 7 мм) легко дозволить це зробити. Збільшений робочий простір дозволяє шити великі, громіздкі речі з легкістю. При максимальній швидкості до 2,000 об/хв. всі шви будуть залишатися рівними і акуратними.


7221


72593 промышленная одноигольная швейная машина с унисонным продвижение материала (ролик-ролик).

Вертикальный челнок. Тройной синхронный механизм - нижний ролик, верхний приводной ролик и игольный транспортер. Автоматическая смазка. Диаметр ролика - 36 мм. Машина используется для пошива сложных изделий из кожи, тяжелых материалов - клеенка, полиэтилен, синтетика - бейсболки, сумки, обувь и т.п., а также изделий нестандартных размеров.

Промислова одноголкова машина Hightex 72593 призначена для роботи на середніх і важких матеріалах. Однією з найважливіших характеристик даної серії є унісонное просування матеріалу. Його ще називають "потрійним", так як використовуються одночасно верхній притискний ролик, голка і нижній ролик. Завдяки такому "тріо" навіть тканини, які складені в декілька шарів, будуть проходити по робочій поверхні рівно, не просідаючи і не ковзаючи, а всі шви вийдуть однаковими.

Дана серія може шити не тільки по прямій строчці, а й закруглені або криволінійні. Купивши Hightex 72593 в нашому магазині Ви отримуєте якісну і надійну техніку на довгі роки експлуатації! А завдяки автоматичній системі змащування деталей Ви більше не відволікаєтеся на постійну його заміну і контроль в системі, а більше часу приділяєте роботі.

Для відео натисніть ТУТ


7767

767 Швейна машина човникового стіжка для обивка для меблів

767 є промисловою одноголковою машиною, яка призначена для роботи на товстих і середніх тканинах. Це може бути джинс, брезент, обивка для меблів або салонів автомобілів, а так само різноманітні вироби зі шкіри: від рукавичок до сумок і багато іншого.

Дана серія відрізняється від попередніх версій великою кількістю автоматизованих функцій. Це і обрізка нитки, і підняття лапки, і закріпка. Машина оснащена позіціонером голки. Незважаючи на те, що максимальна швидкість шиття становить 1,800 ст/хв., Всі вони вийдуть рівними і однаковими. Нитка не буде рватися за рахунок плавного старту мотору.

Вагомою перевагою тут є унісонне просування матеріалів. Тканина не просідає і не ковзає навіть, якщо вона складена в кілька шарів. Перехід стіжків виходить дуже легким, довжина стіжка залишається незмінною - до 9 міліметрів. Система змащення механізмів так само автоматизована. Мастило подається в мінімальних кількостях тільки на ті деталі, до яких воно застосовується. Ви більше не витрачаєте час на постійний контроль рівня мастила в системі.


74400

74400 1-голкова швейна машина човникового стібка з унісонною подачею і збільшеним човником

Hightex 74400 це промислова швейна машина човникового стіжка, яка розроблена спеціально для підшива і сточування важких матеріалів (наприклад таких, як брезент, тканина для наметів, для обшивки меблів або салонів автомобілів). Техніка має збільшений горизонтальний човник, завдяки чому вона працює дуже плавно і декілька тихіше, на відміну від інших.

Дуже важливою характеристикою тут виступає унісонне просування тканини, його ще називають потрійним. При шиття щільних тканин в кілька шарів за допомогою цього виду транспортування у Вас все одно будуть рівні і акуратні строчки. Машина має максимально допустиму швидкість шиття в 2,000 об/хв., А довжина стіжка досягає 9 міліметрів.

Дана серія має автоматичну систему змащення механізмів. Тепер Ви більше не витрачаєте свій час на постійний контроль рівня мастила в системі, а на виробах більше не залишається жирних плям.


7618

7618 1-голкова швейна машина човникового стібка з унісонною подачею і збільшеним човником

Дана 1-голкова машина з автоматичною обрізкою нитки використовує базові характеристики, найкращим чином відповідні шиттю середніх і важких матеріалів. Прямокутна траєкторія руху подачі машини забезпечує однаковість і стабільність подачі матеріалів будь-якої товщини без утворення складок на матеріалі.

Купити двоголкову швейну машину з унісонним просуванням матеріалу від відомого бренду Mitsubishi LU2-4400-BOB можна в нашому інтернет магазині з доставкою по багатьох містах України. Дана техніка спеціалізується на виконанні оздоблювальних строчок на важких матеріалах, наприклад на таких, які використовуються в салонах автомобілів або для обтягування меблів.

Однією з основних характеристик є механізм просування тканини. Завдяки йому тканина не просідає, а всі шви виходять рівними і акуратними. Ця модель оснащена горизонтальним збільшеним човником, а також функцією автоматичної системи змащування. За рахунок останньої Ви більше не витрачаєте час на заправку мастила, техніка все робить за Вас.

Для відео натисніть ТУТ


740

740 Прямострочна одноголкова машина

Промислова швейна машина Hightex 740 розроблялася для використання на середніх по щільності матеріалах. Дану техніку з легкістю можна назвати універсальною: підходить для сточування джинса, матеріалів для оббивки меблів, для внутрішньої обробки салонів автомобілів і багато чого іншого.

Дана серія має подвійне просування тканини - верхнє (крокуюча лапка) і нижнє. На самій голові є важіль, за допомогою якого легко змінити хід лапок. Це, в свою чергу, запобігає пропуску стіжків особливо тоді, коли використовується метод накладання тканин. Вагомою характеристикою є наявність автоматичної системи змащування - тепер Ви не відволікаєтеся на постійний контроль рівня мастила, а одяг залишається чистим - без жирних плям.


7132

7132UL Прямострочна одноголкова машина для надважких матеріалів

Ця модель оснащена збільшеним човником, стане незамінним помічником при обробці важких матеріалів (наприклад, стропа виготовлена з міцної синтетичної стропи).

Промислова швейна машина Hightex 7132UL розроблялася для використання на по щільності матеріалах. Дану техніку з легкістю можна назвати універсальною: підходить для сточування джинса, стропи вантажопідйомні (текстильні стропи), стяжні ремені, автовозные ремни, буксирувальний ремінь, матеріалів для оббивки меблів, для внутрішньої обробки салонів автомобілів і багато чого іншого.

Дана серія має подвійне просування тканини - верхнє (крокуюча лапка) і нижнє. На самій голові є важіль, за допомогою якого легко змінити хід лапок. Це, в свою чергу, запобігає пропуску стіжків особливо тоді, коли використовується метод накладання тканин.
Copyright 2006© cowboysew.com. Всі права захищені.