cowboysew

  Промислова швейна машина з циліндричною платформою

dot  Промислова швейна машина для надважких матеріалів

dot Промислова швейна машина Біг-беги, GREIF, мішки МКР

dot  Машина човникового стібка зигзаг для важкі матеріали

dot  Спеціальна швейна машина з подовженою консоллю

dot  Промислова швейна машина з колонковою платформою

dot  Автоматична швейна машина для строп і ременів безпеки

dot  Автомат для різання стропи, канати та шкіряні ремені

dot  Запчастини для промислова швейна машина

dot  Зварювальний апарат гарячого повітря для надувний

dot  Автоматизовані робочі місця для шиття (замовлення)
768

7204-370-SP Колонкова одноголкова машина човникового стібка з і великим хитним човником, для дуже товстих ниток, для декоративних і декоративних швів

Колонкова одноголкова машина з потрійним просуванням і коливається або обертовим човником типу Барель. Ця швейна машина підходить для пошиття важких матеріалів або важкої шкіри ниткою до 1,4 мм. З цією машиною ви досягнете неперевершених результатів, як ні з якою іншою. Дана машина застосовується для спеціальних оздоблювальних строчок на таких шкіряних крісел, шкіряні дивани, чохлів для меблів, шкіряних меблів, сумок, автомобільні чохли для сидінь, де використовуються товсті, кручені нитки.

Основні переваги:
- Тонка швейна головка і тонка колонковая платформа полегшують обробку швів в важкодоступних місцях
- Потужна і ефективна система подачі з нижнім, голковим і альтернірующій верхнім транспортерами гарантує безперебійну подачу матеріалів без перешкод і перекосів
- Особливостями конструкції цієї швейної машини по важким тканинам є човник що коливається типу KSP-204N, який дозволяє виконувати шиття товстими декоративними нитками. Базова нитка - номер 8/3. Шпуля збільшеного розміру дозволяє скоротити кількість перезаправок нитки. Номер голки - від 160 до 280
- Дуже високий підйом швейної лапки (до 20 мм) полегшує укладання об'ємних деталей
-великий підйом верхнього транспортера (до 10 мм) дає можливість впевнено проходити шари різної товщини
- Стабільно щільно затягнутий стібок за рахунок додаткового перемикання натягу нитки, навіть стібка при шитті товстих ділянок
- Відмінний огляд швейної зони
- Декоративні одноголкова шви в області м'яких меблів і автомобільного текстилю
- Відмінний стібок, стабільне формування щільно затягнутого стібка, навіть при довгому стежці і нитках максимального розміру
- Ідеальні стежки по кутах для декоративних швів
- Надійний привід ігловодітеля для обробки максимально товстими швейними нитками
Прошивати матеріали - середні і важкі, такі як шкіра, вініл, синтетика, матеріали з різними просоченнями.
Машина застосовується при пошитті автомобільних чохлів, м'яких меблів, тентів, наметів, сумок, спортивного і туристичного спорядження та ін.

Для відео натисніть ТУТ


768

7204-370-DP Колонкова двухигольная машина з потрійним просуванням і хитним човником типу Барель, для дуже товстих ниток, для декоративних і декоративних швів (шкіряні дивани і крісла)

Ця швейна машина підходить для пошиття важких матеріалів або важкої шкіри ниткою до 1,7 мм. З цією машиною ви досягнете неперевершених результатів, як ні з якою іншою.
Колонкова двухигольная швейна машина човникового стібка з потрійним просуванням для шиття шнуром. Використовується на важких матеріалах, таких як шкіра, вініл і ін. Шнуром до 1,7 мм.
Пневмокерування і пневматичний притиск лапки, напрямна для тасьми, електропневматичний упор шва.
У комплекті зі станиною і позиціонуючим сервоприводом. Пристосування для подачі бейки (стрічки) з низу.
Область застосування - Дозволяє здійснювати роботи, не реалізовуються зі швейними машинами інших типів.
Можливі відстані м / ду голками - 10-14мм.
Колонкова двухигольная машина човникового стібка з потрійним (унісон) просуванням і збільшеними човниками для надважких матеріалів. Призначена для шиття строп, парашутів, ременів безпеки, чохлів для меблів, тентів, наметів, сумок і т.п. Для спеціальних оздоблювальних строчок на таких виробах, як взуття, на технічних виробах, оббивках, де використовуються товсті, кручені нитки.

Для відео натисніть ТУТ


768

724368 Колонкова двухигольная машина з потрійним просуванням і хитним човником типу Барель, для дуже товстих ниток, для декоративних і декоративних швів (шкіряні дивани і крісла)

Колонкова двухигольная машина з потрійним просуванням і коливається або обертовим човником типу Барель. Ця швейна машина підходить для пошиття важких матеріалів або важкої шкіри ниткою до 1,4 мм. З цією машиною ви досягнете неперевершених результатів, як ні з якою іншою. Дана машина застосовується для шиття шкіряних крісел, шкіряні дивани, чохлів для меблів, шкіряних меблів, сумок, автомобільні чохли для сидінь, де використовуються товсті, кручені нитки.
HIGHTEX # 724368 Промислові машини для середньо матеріалів з колонкової платформою, для Декоративні двоголкові шви в області м'яких меблів і автомобільного текстилю. Основні переваги:
- Особливостями конструкції цієї швейної машини по важким тканинам є човник що коливається типу KSP-204N, який дозволяє виконувати шиття товстими декоративними нитками. Базова нитка - номер 8/3. Шпуля збільшеного розміру дозволяє скоротити кількість перезаправок нитки. Номер голки - від 160 до 280
Типове застосування:
Декоративні двоголкові шви в області м'яких меблів і автомобільного текстилю
Прошивати матеріали - середні і важкі, такі як шкіра, вініл, синтетика, матеріали з різними просоченнями.
Машина застосовується при пошитті автомобільних чохлів, м'яких меблів, тентів, наметів, сумок, спортивного і туристичного спорядження та ін.

Для відео натисніть ТУТ


768

768-273 2-голкова швейна машина човникового стібка з унісонною подачею і з колонковою платформою

Дана машина з обрізкою нитки володіє стандартними характеристиками дли шиття товстою ниткою важких матеріалів для таких виробів, як сидіння автомобілів і меблі. Вертикальний хід притискної лапки і транспортуючої лапки (величина поперемінного вертикального переміщення транспортуючої лапки і притискної лапки) можна легко регулювати за допомогою великого набірного диска, розташованого на верхній частині машинної головки. Машина оснащена функцією автоматичного підйому лапки.

Для відео натисніть ТУТ71579

71579 Промислова колонкова двоголкова швейна машина човникового стібка для пошиття взуття / Важкі тканини

Hightex 71579 відноситься до промислових машин, які застосовуються для пошиття взуття, сумок, різних виробів зі шкіри та багато чого іншого. Дана модель оснащена транспортуючим голковідником. Можливе регулювання його висоти. Для обробки закруглених матеріалів в даній серії застосували притискний ролик, який забезпечує рівномірну маневреність при пошитті. При максимальній швидкості в 2,000 об/хв довжина стіжка становить 5 міліметрів, що є оптимальними параметрами для даної моделі 72579.

Завдяки автоматичній системі змащування механізмів, Ви більше не відволікаєтеся на контроль його в системі, а на готових виробах не залишаються плями масла. Машина компактна, вона прекрасно впишеться в будь-яке приміщення.

Машина используется для пошива сложных изделий из кожи, тяжелых материалов - клеенка, полиэтилен, синтетика - бейсболки, сумки, обувь и т.п., а также изделий нестандартных размеров.


768


78810 Промислова колонкова одноголкова швейна машина для пошиття взуття

Шукаєте промислове обладнання для роботи з якісною шкірою? Тоді Вам сюди. Hightex 78810 - це двоголкова швейна машина, яка оснащена потрійним синхронним (унісонним) механізмом. Це два ролика (верхній і нижній), при чому верхній транспортуючий ролик можна регулювати, а також голковий транспортер. Дана серія має автоматичну систему змащення механізмів, що полегшує Вашу працю.

Ця модель спеціально розроблялася для роботи на високоякісній шкірі, наприклад для створення рукавичок, сумок або взуття. Так як матеріал специфічний, необхідно, щоб він не зіпсувався під час шиття. Тому Ви сміливо можете бути впевнені, що навіть при роботі на максимальній швидкості в 2,000 об/хв всі стіжки будуть рівними, не будуть стягнутими, а нитка не буде рватися або плутатися.

Машина используется для пошива сложных изделий из кожи, тяжелых материалов - клеенка, полиэтилен, синтетика - бейсболки, сумки, обувь и т.п., а также изделий нестандартных размеров.
Copyright 2006© cowboysew.com. Всі права захищені.